SİTEMİZDEN DUYURULAR

Hakkımızda

Bolat Krom Endüstriyel Mutfak Ekipmanları 2003 yılından beri siz değerli müşterilerimize en iyi bir biçimde hizmeti sunmayı ve mutlu etmeyi görev bilmiştir. Firmamız krom sektörünü çok yakından takip ederek değişiklikleri ve yenilikleri en iyi bir biçimde bünyesine uyarlayarak vermiş olduğu hizmet kalitesini gün geçtikçe daha da fazla arttırmaktadır.

Bolat Krom Endüstriyel Mutfak Ekipmanları krom sektöründe edindiği yüksek tecrübe ve takip ettiği en yüksek teknoloji ile siz değerli müşterilerimize olduğundan daha iyi bir hizmet verebilmek için uzman ekibiyle yoğun bir tempo ile çalışmaktadır.

Vizyonumuz:
Yapılan tüm ekipman, tesisimizde imalat hizmetimizin, sektöründe en duyarlı ekip olarak ürün çıkaran ve siz müşterilerimize iyi bir hizmet sunan firma olmasını ve böyle bilinmesini sağlamak.

Tüm projeleriyle, metal, enerji ve doğal kaynak tüketimine, çalışanların sağlık ve iş güvenliğine, küresel bir sorumluluk anlayışı ile çevreye oldukça duyarlı bir firma olarak ülkesine ve dünyaya karşı aldığı sorumluluklarını, tamamen ve tüm hakkıyla yerine getiren güvenilir bir firma olmak, başlıca ve asıl hedefimizdir.


Misyonumuz:
F
irmamızın varlığındaki farklı değer, gerçekleştirmiş olduğumuz ve  tasarladığımız ürünlerin ve hizmetlerin, alışılmış kalite anlayışının üstünde  olan duyarlı yaklaşımımızdan alırız.

Ar-Ge çalışmalarımı ve imalatlarımıı, uzman mühendislerimizin sunduğu güncel analitik ve istatistiiksel yaklaşımlarla ele alarak krom sektöründe söz sahibi ve danışılan bir firma olmak için gerekli kaynakları sürekli araştırır, planlar ve sağlarız.

Krom Sektöründe sunduğumuz mühendislik hizmetleri, ekipman, tesis imalat ve montajları, yıllardır yapıla geldiği gibi artan bir hassas toleransla, mükemmele doğru olan yolculuğumuzda, tüm uzman çalışanlarımızla el ele devam ederiz.

Copyright © 2013 Bolat Krom
Her Hakkı Saklıdır.