Bolat Krom...

"Kroma şekil verirken paslanmazın ölümsüzlüğünü ilan ediyoruz." dediğimiz 90lı yıllardan bugüne sektörün öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerden gelen talepler üzerine endüstriyel mutfak sektöründen makine imalatı alanına da geçiş yaptık. Performansı dilden dile yayılan Saray Lokma Dökme Makinesi ve Salça Yapma Makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Kromun ölümsüzlüğü aşkıyla Paslanmaz Hastane Malzemeleri İmalatında da Bolat Krom İzmir'de öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Genel Merkez İletişim
  • Adres: Aşık Veysel Mah 5822 Sokak No: 28 Karabağlar - İZMİR / TÜRKİYE
  • Telefon: +90(232) 254 56 88
  • Mobil: +90(506) 967 83 53
  • Eposta: info (at) bolatkrom.com

Kurumsal

Şirketimiz 2003 yılında Bolat Krom olarak Taner Bolat tarafından İzmir - Karabağlar'da kurulmuştur. 2003 yılından itibaren "Bolat Krom" olarak faaliyetine devam etmektedir.

Bolat Krom kurulduğundan itibaren Taner Bolat yönetiminde genç ve dinamik kadrosuyla kısa sürede kendi dalında gerek referanslarıyla gerekte kullanıma sunmuş olduğu ürünleriyle kalitesini ispatlamıştır. Sektörümüzle ilgili yenilikleri takip ederek kaliteli hizmeti nasıl sunacağımızı sürekli araştırmaktayız..

Modern ve günümüzün gerektirdiği projelere cevap vererek yeniliklere açık olmamızı sürdürmekteyiz. Firma olarak Türkiye'de hep yeniliklere imza atmayı kendimize hedef belirledik. 2003 yılından itibaren krom, pişirme grubu, soğutma grubu, makina grubu ve hastane ekipmanları olmak üzere imalat ve montaj yapmaktayız.

Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve her şeyden önemlisi uzman ekibiyle planlı ve projeli çalışmaya yönelik olduğuna inanarak, kaliteli projelere son hızda imza atmaktayız.

Bolat Krom Endüstriyel Mutfak Ekipmanları 2003 yılından beri siz değerli müşterilerimize en iyi bir biçimde hizmeti sunmayı ve mutlu etmeyi görev bilmiştir. Firmamız krom sektörünü çok yakından takip ederek değişiklikleri ve yenilikleri en iyi bir biçimde bünyesine uyarlayarak vermiş olduğu hizmet kalitesini gün geçtikçe daha da fazla arttırmaktadır.

Bolat Krom Endüstriyel Mutfak Ekipmanları krom sektöründe edindiği yüksek tecrübe ve takip ettiği en yüksek teknoloji ile siz değerli müşterilerimize olduğundan daha iyi bir hizmet verebilmek için uzman ekibiyle yoğun bir tempo ile çalışmaktadır.