Bolat Krom...

"Kroma şekil verirken paslanmazın ölümsüzlüğünü ilan ediyoruz." dediğimiz 90lı yıllardan bugüne sektörün öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerden gelen talepler üzerine endüstriyel mutfak sektöründen makine imalatı alanına da geçiş yaptık. Performansı dilden dile yayılan Saray Lokma Dökme Makinesi ve Salça Yapma Makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Kromun ölümsüzlüğü aşkıyla Paslanmaz Hastane Malzemeleri İmalatında da Bolat Krom İzmir'de öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Genel Merkez İletişim
 • Adres: Aşık Veysel Mah 5822 Sokak No: 28 Karabağlar - İZMİR / TÜRKİYE
 • Telefon: +90(232) 254 56 88
 • Mobil: +90(506) 967 83 53
 • Eposta: info (at) bolatkrom.com
 • Paslanmaz Çelik, Krom Çalışma Tezgahları Alt Tablasız Çalışma Tezgahı özellikleri, ebatları ve fiyatlandırması için İzmir'de Bolat Krom'a güvenebilirsiniz.

  Alt Tablasız Çalışma Tezgahı

 • Paslanmaz Çelik, Krom Çalışma Tezgahları Alt Tablalı Krom Çalışma Tezgahı özellikleri, ebatları ve fiyatlandırması için İzmir'de Bolat Krom'a güvenebilirsiniz.

  Alt Tablalı Krom Çalışma Tezgahı

 • Paslanmaz Çelik, Krom Çalışma Tezgahları Ara Raflı Çalışma Tezgahı Alt Tablalı özellikleri, ebatları ve fiyatlandırması için İzmir'de Bolat Krom'a danışılır.

  Ara Raflı Çalışma Tezgahı Alt Tablalı

 • Paslanmaz Çelik, Krom Çalışma Tezgahları Tek Çekmeceli Çalışma Tezgahı özellikleri, ebatları ve fiyatlandırması için İzmir'de Bolat Krom'a danışılır.

  Tek Çekmeceli Çalışma Tezgahı

 • Paslanmaz Çelik, Krom Çalışma Tezgahları Tabanı Raflı Hareketli Paslanmaz Krom Tezgahı özellikleri, ebatları ve fiyatlandırması için İzmir'de Bolat Krom'a danışılır.

  Tabanı Raflı Hareketli Çalışma Tezgahı

 • Paslanmaz Çelik, Krom Çalışma Tezgahları Ara Raflı Hareketli, Tekerlekli Çalışma Tezgahı özellikleri, ebatları ve fiyatlandırması için İzmir'de Bolat Krom'a danışılır.

  Ara Raflı Hareketli Çalışma Tezgahı

 • Paslanmaz Çelik, Krom Çalışma Tezgahları Dolaplı Çalışma Tezgahı Çarpma Kapılı özellikleri, ebatları ve fiyatlandırması için İzmir'de Bolat Krom'a danışılır.

  Çarpma Kapılı Dolaplı Çalışma Tezgahı

 • Paslanmaz Çelik, Krom Çalışma Tezgahları Dolaplı Çalışma Tezgahı Sürgü Kapılı özellikleri, ebatları ve fiyatlandırması için İzmir'de Bolat Krom'a danışılır.

  Sürgü Kapılı Dolaplı Çalışma Tezgahı

 • Paslanmaz Çelik, Krom Çalışma Tezgahları Dolaplı Çalışma Tezgahı Sürgü Kapılı ve Ara Raflı özellikleri, ebatları ve fiyatlandırması için İzmir'de Bolat Krom'a danışılır.

  Sürgü Kapak Ara Raflı Dolaplı Çalışma Tezgahı

 • Paslanmaz Çelik, Krom Çalışma Tezgahları Çalışma Tezgahı Sürgü Kapılı Çekmeceli özellikleri, ebatları ve fiyatlandırması için İzmir'de Bolat Krom'a danışılır.

  Çalışma Tezgahı Sürgü Kapılı Çekmeceli

 • Paslanmaz Çelik, Krom Çalışma Tezgahları Dolaplı Çalışma Çekmeceli Ara Raflı özellikleri, ebatları ve fiyatlandırması için İzmir'de Bolat Krom'a danışılır.

  Dolaplı Çekmeceli Ara Raflı Çalışma Tezgahı

 • Paslanmaz Çelik, Krom Çalışma Tezgahları Çekmeceli Dolaplı Çalışma Tezgahı özellikleri, ebatları ve fiyatlandırması için İzmir'de Bolat Krom'a danışılır.

  Çekmeceli Dolaplı Çalışma Tezgahı

 • Paslanmaz Çelik Krom Çalışma Tezgahları, Krom Tek Evyeli Çalışma Tezgahı özellikleri, ebatları ve üretimi İzmir'de Bolat Krom Endüstriyel Mutfak Ekipmanları tarafından yapılır.

  Tek Evyeli Çalışma Tezgahı

 • Paslanmaz Çelik Krom Çalışma Tezgahları, Çift İki Evyeli Çalışma Tezgahı özellikleri, ebatları ve üretimi İzmir'de Bolat Krom Endüstriyel Mutfak Ekipmanları tarafından yapılır.

  Çift İki Evyeli Çalışma Tezgahı

 • Paslanmaz Çelik Krom Çalışma Tezgahları, 3 Üç Evyeli Çalışma Tezgahı özellikleri, ebatları ve üretimi İzmir'de Bolat Krom Endüstriyel Mutfak Ekipmanları tarafından yapılır.

  3 Üç Evyeli Çalışma Tezgahı


Paslanmaz Çelik Krom Tezgahlar

Endüstriyel Sanayi Tipi Paslanmaz Çelik Krom Mutfak Ekipmanları alanında Tezgah türü ürünleri standart 304 kalite krom malzeme ile imal edilmektedir. İsteğe bağlı 316 kalite Paslanmaz Krom Çelik Tezgah, Küvetli Dolaplı Çekmeceli veya Raflı Paslanmaz Tezgah ve hatta Yemek Tepsisi ya da Bulaşık Taşıma Arabası gibi seyyar çalışma tezgahları da imal edilebilir. 

İsteğe göre özel ölçü ile üretimi yapılan tezgahların montajı da tarafımızdan yapılabilmektedir.

Paslanmaz Krom Çalışma Tezgahları daimi kullanımda yıpranmaya mahkum ve yenilenmesi gerekecek olan göz önündeki ürünlerdir. Hijyen ve uzun ömürlü olması açısından krom yani paslanmaz çelikten üretilmiş olan krom tezgahların yatırım maliyeti yüksek gibi görünmese de doğru ellerde imal edildiğinde neredeyse ölümsüzdür. Krom / paslanmaz çelik olan tüm ürün gruplarımızı isteğe bağlı ölçülerde yerinize göre projelendirip üretiyoruz. 

Krom Çalışma Tezgahları üretiminde krom malzemenin kaynak işçiliği kullanım ömrünü etkileyeceği gibi montaj sonrası kaynaklı ve ekli zeminlerin temizlenip uygun şekilde izole edilmesi durumunda Krom Mutfak Ekipmanları çok uzun süre kullanılabilir olacaktır.