Bolat Krom...

"Kroma şekil verirken paslanmazın ölümsüzlüğünü ilan ediyoruz." dediğimiz 90lı yıllardan bugüne sektörün öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerden gelen talepler üzerine endüstriyel mutfak sektöründen makine imalatı alanına da geçiş yaptık. Performansı dilden dile yayılan Saray Lokma Dökme Makinesi ve Salça Yapma Makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Kromun ölümsüzlüğü aşkıyla Paslanmaz Hastane Malzemeleri İmalatında da Bolat Krom İzmir'de öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Genel Merkez İletişim
 • Adres: Aşık Veysel Mah 5822 Sokak No: 28 Karabağlar - İZMİR / TÜRKİYE
 • Telefon: +90(232) 254 56 88
 • Mobil: +90(506) 967 83 53
 • Eposta: info (at) bolatkrom.com

  Endüstriyel Mutfak Ürünleri

  Endüstriyel Mutfak Ürünleri Malzemeleri siz değerli müşteri adayımızın profesyonel mutfakları için tasarladığımız endüstriyel mutfak ürünleri ihtiyaçlarınıza mükemmel ötesi yanıt vermek için istekleriniz doğrultusunda özelleştirilerek üretilmektedir. Basma kalıp standart ürünlerimizi stoklayıp sizlere satmaya çalışan firmalardan değiliz. Sizlere değer katmak için endüstriyel mutfağınızı en kaliteli paslanmaz krom malzeme ile donatmak bizim işimiz. 

  Endüstriyel mutfak çözümlerimiz tamamen mekana özgü ve müşteri odaklı özel projeler ile devam etmektedir. Tüm mekanlarda kullanılabilecek her şarta uygun ürünleri sizlerle sunmak için değil; Sizin mekanınıza ve sizin tarzınıza uygun yüksek kaliteli Paslanmaz Endüstriyel Mutfağınızı oluşturmak için kendi fabrikamızda üretip adresinize montajını yapıyoruz.

   
  Sanayi Tipi Mutfak Ekipmanları alanında farklı ünitelerden oluşan modüler mutfaklar, ana mutfak ekipmanları, fırınlar, nötr üniteler gibi sanayi tipi mutfak malzemeleri, endüstriyel mutfağın temellerini oluşturuyor. Açık büfe ve servis üniteleri, konveksiyonel fırınlar, cafe - bar ekipmanları ve daha pek çok farklı profesyonel endüstriyel mutfak ürünlerini tarzımız olmamasına rağmen sizlere ulaştırabiliriz.

  Uygun malzemeyi değil en kaliteli malzemeyi siz değerli müşterilerimize öneriyor ve işçilik kalitemiz sayesinde endüstriyel mutfağınızın uzun ömürlü değil ölümsüz olmasını sağlıyoruz.