Bolat Krom...

"Kroma şekil verirken paslanmazın ölümsüzlüğünü ilan ediyoruz." dediğimiz 90lı yıllardan bugüne sektörün öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerden gelen talepler üzerine endüstriyel mutfak sektöründen makine imalatı alanına da geçiş yaptık. Performansı dilden dile yayılan Saray Lokma Dökme Makinesi ve Salça Yapma Makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Kromun ölümsüzlüğü aşkıyla Paslanmaz Hastane Malzemeleri İmalatında da Bolat Krom İzmir'de öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Genel Merkez İletişim
 • Adres: Aşık Veysel Mah 5822 Sokak No: 28 Karabağlar - İZMİR / TÜRKİYE
 • Telefon: +90(232) 254 56 88
 • Mobil: +90(506) 967 83 53
 • Eposta: info (at) bolatkrom.com

  Salça Yapma Makinesi

  Salça makinesi, domates ve biber sebzelerini çeşitli boylarda parçalayıp kabuğunu ve çekirdeğini çıkararak  özünü ayıran makinedir. 

  Domates, biber, ev tipi ve köy tipi salça makinesi gibi farklı şekilde isimlendirilse de çalışma mantığı ve görevi hepsinde aynıdır, model değişse de salça çekme ve salça yapma makinesi tek bir tiptir. Farklı modem salça çekme makinelerinin tasarım farklılıkları yanı sıra motor gücü ve elek çapı farklı olabilir.

  Domates ve biber salçası için tek bir salça çekme makinesi üretilmekte olup isteğe göre salça imalatı yapılabilir. Elek kalınlığı isteğinize göre değiştirilerek salça çekme makinasından çıkan ürünün inceliği değiştirilebilir.

  Paslanmaz kaliteli malzemeden ürettiğimiz domates ve biber salça makinası sayesinde organik salça imalatı yapabilirsiniz. Makineden parçalanıp, öğütülerek geçen posası ayrılan ürün kaynatılmaya hazır salça ham maddesidir.