Bolat Krom...

"Kroma şekil verirken paslanmazın ölümsüzlüğünü ilan ediyoruz." dediğimiz 90lı yıllardan bugüne sektörün öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerden gelen talepler üzerine endüstriyel mutfak sektöründen makine imalatı alanına da geçiş yaptık. Performansı dilden dile yayılan Saray Lokma Dökme Makinesi ve Salça Yapma Makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Kromun ölümsüzlüğü aşkıyla Paslanmaz Hastane Malzemeleri İmalatında da Bolat Krom İzmir'de öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Genel Merkez İletişim
  • Adres: Aşık Veysel Mah 5822 Sokak No: 28 Karabağlar - İZMİR / TÜRKİYE
  • Telefon: +90(232) 254 56 88
  • Mobil: +90(506) 967 83 53
  • Eposta: info (at) bolatkrom.com

Ürettiklerimiz

Krom Hastane Ekipmanları başta olmak üzere Salça Makinası, Lokma Makinası, Üzüm Makinası Grubu, Soğutma Grubu, Bulaşık Makinaları, Davlumbazlar, Paslanmaz Reyonlar, Servis Grubu, Servis Arabaları, Pişirme Grubu, Merdiven Korkuluk, Krom Harfler, Hazırlık Grubu ve Havalandırma üretiminde seçilen malzemenin fiyatta önce kalite sertifikasını sorgularız. Kaliteli ürün için öncelikle kaliteli ham madde temini konusunda satın alma servisimiz çalıştığı tedarikçi firmaların seçkin markalar olmasına dikkat etmektedir. Kaliteli krom ekipmanlar, aparatlar için kaliteli ham madde dışında bakımı zamanında yapılan makine parkurumuz sürekli teknolojiye ayak uydurmak için yenilenmektedir.

Kaliteli imalat şartlarını oluşturduktan sonra kaliteli işçilik için ilgili okul mezunu ve senelerin tecrübesini edinmiş personel istihdam etmekteyiz. Kalite başarının anahtarıdır ve tesadüf değildir. Bolat Krom'dan çıkan her ürünün imalat aşamasında ve sevkinden önce gerekli kalite kontrolleri kalite departmanımız tarafından titizlikle yapılmakta oluşan, oluşabilecek sorunlarla ilgili gerekli önlemler alınmaktadır.

Unutmayın uzun ömürlü ve sağlıklı ürünler için kalitenin adresi Bolat Krom...