Bolat Krom...

"Kroma şekil verirken paslanmazın ölümsüzlüğünü ilan ediyoruz." dediğimiz 90lı yıllardan bugüne sektörün öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerden gelen talepler üzerine endüstriyel mutfak sektöründen makine imalatı alanına da geçiş yaptık. Performansı dilden dile yayılan Saray Lokma Dökme Makinesi ve Salça Yapma Makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Kromun ölümsüzlüğü aşkıyla Paslanmaz Hastane Malzemeleri İmalatında da Bolat Krom İzmir'de öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Genel Merkez İletişim
  • Adres: Aşık Veysel Mah 5822 Sokak No: 28 Karabağlar - İZMİR / TÜRKİYE
  • Telefon: +90(232) 254 56 88
  • Mobil: +90(506) 967 83 53
  • Eposta: info (at) bolatkrom.com

Montaj

Montaj : Perçinli montaj; iki veya daha fazla parçanın birbirine çözülemeyecek şekilde bağlanması amacıyla kullanılan, bir başı hazır diğer başı montaj anında biçimlendirilen genellikle silindirik yapılı şekil bağlı bağlama elemanıdır. 

Bağlantı parçalarda açılan deliklerin karşı karşıya getirilmesi ve uygunca seçilen perçin çivisinin serbest ucunun şişirilmesiyle gerçekleştirilir. 

Montajlarda kullanılan pop perçinler, endüstrimizin değişik kollarında çok uzun zamandır kullanılmaktadır. Birden çok malzemeyi birleştirebilir. 

Montaj esnasında parçanın arkasına ulaşmak gerekmediği için yoğun olarak tercih edilmektedir. Perçinin kolay montajı, işçilik ve malzeme maliyetini düşürür. 

Pop perçinler gövde ve çividen oluşmaktadır.

Somun perçin ise ince malzemeler üzerinde kullanılan pratik bir bağlantı parçasıdır. 

Kılavuz çekmenin ve kaynak somunu kaynatılabilecek uygulamaların alternatifidir. 

Birleştirilecek malzemelerin, levhalara ve borulara bağlanacağı durumlarda arka bölümü kapalı olan ve civata kullanılması gereken birleştirmelerde kolayca uygulanarak çok sağlam bir bağlantı noktası elde etmemizi sağlar.