Bolat Krom...

"Kroma şekil verirken paslanmazın ölümsüzlüğünü ilan ediyoruz." dediğimiz 90lı yıllardan bugüne sektörün öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz. Sizlerden gelen talepler üzerine endüstriyel mutfak sektöründen makine imalatı alanına da geçiş yaptık. Performansı dilden dile yayılan Saray Lokma Dökme Makinesi ve Salça Yapma Makinelerimiz ile siz değerli müşterilerimizin yüzünü güldürmeye devam ediyoruz.

Kromun ölümsüzlüğü aşkıyla Paslanmaz Hastane Malzemeleri İmalatında da Bolat Krom İzmir'de öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Genel Merkez İletişim
  • Adres: Aşık Veysel Mah 5822 Sokak No: 28 Karabağlar - İZMİR / TÜRKİYE
  • Telefon: +90(232) 254 56 88
  • Mobil: +90(506) 967 83 53
  • Eposta: info (at) bolatkrom.com

Üretim

Bolat Krom olarak tescilli markamızı her zaman bir adım daha önce taşımak amacıyla üretim tesisimizde son teknolojiyi takip etmekteyiz. Diğer Krom imalathanelerinden farkımız ham maddeyi ilk aşamadan son aşamaya kadar işleyip yarı mamül ve tam mamül haline getirebileceğimiz makine parkımız, araç - gereç ve eğitimli, tecrübeli personele sahip olmamızdan ibaret. Krom işleme konusunda gerekli ekipmanlarımız sayesinde dışarıda herhangi bir taşerona bağlı kalmaksızın üretim yapabilmekteyiz. Bu durum maliyet, zaman ve kalite olarak siz değerli müşterilerimize geri dönmektedir.

Makine parkımızda; kesim, büküm ve kaynak makinelerinin yanı sıra seri ve özel üretim konusunda tecrübe sahibi personelimiz de krom hastane malzeme ve ekipmanlarında kaliteyi sizlere sunabilmemizin sebeplerinden biridir. Sağlık sektörüne kaliteli krom hastane ekipmanları ile hizmet vermekten gurur duyuyor.

İzmir ve çevre illerde üretim sonrası montaj ve sorunlu krom ekipmanın demontaj - onarım - montaj hizmetimiz vardır.

Krom sağlık için usta ellerde şekilleniyor, Bolat Krom sizler için üretiyor...